En Çok Bekçi Alınacak İller Belli Oldu! Haziran Ayında 30 Bin Bekçi

30 Bin Bekçi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıkladı ! Haziran Ayında 30 Bin Bekçi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bekçi alımları ile ilgili yaptığı açıklamalarda değerlendirmelerde bulundu. Bakan Süleyman Soylu açıklamalarında bekçilerin en çok görev yapacağı şehirleri Haziran ayına kadar 30 Bin bekçi ‘nin görev yerlerinin belli olacağını belirtti.

Ankara – Altındağ – Karapürçek Esnaf Buluşmalarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu  alınması planlanan 8 bin bekçi alımı ile ilgili önemli beyanlarda bulundu. 8 Bin bekçi alımının yapılacağını belirten Bakan Soylu, Haziran ayına kadar 30 Bin bekçi ‘nin görev alacağını belirtti. En çok bekçinin istihdam edileceği illerde açıklandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘nun açıklamaları şu şekilde;

Ankara’da şuan da 1000 bekçi görev yapıyor.  Yakın zaman içinde 550 bekçi yemin ettikten sonra hemen pazartesi günü görev yerlerinde başlayacaklar. 550 Bekçi Ankara ‘da görev yapacak. Bakın Ankara’da diyorum. Biraz Ankara ile İstanbul’a torpil geçiyorum kimse kusura bakmasın. Nedenini söyleyeyim. Hem asayiş olaylarının hem uyuşturucu olaylarının önemli bir bölümü bu büyükşehirlerde… Yapmaya çalışıyorlar ama biz de canlarına ot tıkayarak yaptırmamaya çalışıyoruz. Hiç merak etmeyin. Hiç Endişe etmeyin.

Şimdi Mart ayının başında 8 bin bekçi alım ilanına daha çıkıyoruz.  Ordan da Ankara’ya külliyetli bir miktar daha vereceğiz. ” ifadelerini kullandı.

Bekçi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarda bekçi alımı ile ilgili bir tarih verdi. Binlerce adayın merak ettiği bekçi alımı ilanı ne zaman yayımlanacak? Bakan Soylu yaptığı açıklamada Mart ayı içinde 8 Bin bekçi alımı için ilanın yayımlanacağını belirtti.

Hangi İllerde Bekçi İstihdamının Fazla Olacağı Belli Oldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘nun yapmış olduğu açıklamalarla bekçi istihdamının en çok yoğunlaştığı şehirlerin Ankara ve İstanbul olacağını anlıyoruz. Mart ayı içinde 8 Bin bekçi alım ilanının da yayımlanacağını belirten Bakan Soylu Haziran ayına kadar 30 Bin bekçi istihdamının gerçekleşeceğini belirtti. Bekçi görevlendirmelerinin Ankara ve İstanbul ‘da yoğunlaşacağını belirten Bakan Soylu geriye kalan 79 ilde de bekçi görevlendirmesinin yapılacağını açıkladı.

30 Bin Bekçi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ankara – Altındağ – Karapürçek Esnaf Buluşmalarında açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Cumhurbaşkanımızın bir talimatı bütün hırsızların aklını başından alıverdi. Bekçilerden memnun musunuz? Dedi ki; ” Süleyman ben vatandaşın yatağındayken bekçinin düdüğünü duymasını istiyorum. Allah’a şükür kısa zaman da 30 bin bekçi ‘yi göreceğiz. ve inşallah bu ay sonu itibari ile 20 bin bekçi sokaklarda olacak. Mart ayında alırsak Haziran ayında bitiririz her şeyini, Haziran ayı sonu itibariyle Türkiye 30 bin bekçi olacak. Allah’a şükür gecelerimiz de emanette gündüzlerimiz de emanette.” ifadelerini kullandı.

sürekli işçi alım ilanı
sürekli işçi alım ilanı ile ilgili detayları öğrenmek için resmin üzerine tıklayınız.
2019 yılı askeri öğrenci alımı
2019 yılı askeri öğrenci alımı ile ilgili habere ulaşmak için resmin üzerine tıklayınız.

Önerilen makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın