KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Pedagojik Formasyon Eğitimi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi ‘nde Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı açılacaktır. Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifika Programı

Sertifika Programı: Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifika Programı

Başvuru Tarihleri: 15-26 Nisan 2019

Başvuru Yeri: Kilis 7 Aralık Üniversitesi Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Bölüm Sekreterliği

Başvuru Şekli: Şahsen

Kayıt Ücreti : 2.054 TL (2 taksit şeklinde dönem başlarında kayıtlar ile gerçekleştirilecektir. 1.Taksit: 1.027 TL 2.Taksit: 1.027 TL)

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Kimler Başvuru Yapabilir?

2019-2020 eğitim öğretim yılında Kilis 7 Aralık Üniversitesi’ne bağlı ilgili fakülte ve yüksekokulların 3. ve 4. sınıflarında öğrenim görecek olan öğrenciler ile mezunları ve diğer üniversitelerin ilgili alanlardaki 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve mezunları başvuru yapabilirler.

Sonuçların Açıklanması

Kilis 7 Aralık Üniversitesi tarafından açılması planlanan Pedagojik Formasyon Programına başvuran adaylar içinden yapılan değerlendirmeler sonrası belirlenen kişilerin ilanı 29 Nisan 2019 tarihinde üniversite internet sayfasından duyurulacaktır.

Kesin Kayıtlar

Kesin Kayıt işlemleri 30 Nisan-3 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kilis 7 Aralık Üniversitesi Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Bölüm Sekreterliğinde yapılacaktır.

Kayıt Ücretleri

Pedagojik Formasyon Sertifika Programı ücreti 2054 TL’dir. kayıt ücretleri 2 taksit şeklinde dönem başlarında olacak şekilde 1027 TL olarak yapılacaktır. Kayıt hakkı kazanan adaylar T.C. Vakıflar Bankası Kilis Şubesi IBAN NO: TR67 0001 5001 5800 7304 0760 38 numarasına ödemelerini yapmaları gerekmektedir. “PFESP I. Dönem Kayıt Ücreti, TC Kimlik Numarası ve Ad-Soyadı” ibareleri ödeme işlemlerinde belirtilmelidir.

Yedek Adayların Kayıtları

6-7 Mayıs 2019 tarihlerinde yedek adaylardan kazananların kayıtları yapılacaktır.

Ders Muafiyeti

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına kayıt yaptıran adaylar içinden ders muafiyetinden faydalanmak isteyen adaylar öğrenim gördükleri ve başarılı oldukları dersleri gösteren bir transkript ve ders dökümanı ile başvuru yapması gerekmektedir. Muaf olmak isteyen adaylar başvurularını Pedagojik Formasyon Birimi’ne onaylı transkript ve ders içeriklerini ibraz ederek her dönemin ilk haftası içinde o döneme ait dersler için yapabilirler.

Güncel duyuruları formasyon.kilis.edu.tr adresinden takip edebilirsiniz.

sporbilimlerihaber.com

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın