HAKKIMIZDA

sporbilimlerihaber.com

Merhaba Arkadaşlar

sporbilimlerihaber.com olarak kurulduğumuz günden itibaren besyo ve spor bilimleri fakültelerinde okumak isteyen, okuyan ve mezun olan arkadaşlarımızı ilgilendiren haberler paylaşmaktayız. Amacımız,  besyo ve spor bilimleri fakültesinde okuyan ve mezun arkadaşlarımızı alanımızda bulunan her türlü haberden haberdar olmalarını sağlamaktır.

Öğrencilik yıllarımızda eksikliğini hissettiğimiz alanımızla ilgili danışmanlık hizmeti vererek sizlere yardımcı olmak adına bir hayalimiz olan https://sporbilimlerihaber.com/ sitesini kurduk.

Amacımız:  Kâr amacı gütmeden, değerli meslektaşlarımıza ve adayı arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve doğru bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır. Yazılarımız tarafsız ve tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Yazılan hiç bir yazı ve yorum tavsiye niteliği taşımamaktadır. Yazılarımızdan referans almak, yaşamlarında planlama yapmak kişinin kendi sorumluluğundadır ve hiç bir şekilde https://sporbilimlerihaber.com/ sitesi ve yazarları, yorum yapan kullanıcıları sorumlu tutulamaz.

Sitemizdeki tüm linkler başka bir kurum, kuruluş veya özel şirketlerin sitelerine açılmaktadır. Açılan siteler her ne kadar editörlerimiz tarafından kontrol edilmiş olsa da o sitelerin güvenliği tarafımızca sağlanamamaktadır.

Sitemiz 128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup, tarafınızdan normal tarayıcı verileri haricinde  bilgi alınmamaktadır.

Sitemizin günlük kullanıcıları ile ilgili istatistikler google ve yandex istatistik programları ile tutulmaktadır.

Yazılarımızın kaynağı, Resmi kurumların internet erişim sayfaları, resmi gazete ve sendikaların İnternet erişim sayfalarıdır.  Yazılarımız, sürekli güncellenmektedir. Her sitede olduğu gibi sitemizde yazılan tüm yorumlar, yorum yapan kullanıcının görüşleri olup tamamen kendisini  ilgilendirmektedir.

Sitemizde herhangi bir grup, siyasi parti, dini görüş, yaşam tarzı, cinsiyet, ırk ayrımı gözetilmez.

Yapılan Yorumlar öncelikle editörlerimiz tarafından incelenmekte ve uygun görülmeyen yorumlar silinmektedir.

Yorumlarda imla hataları, tarafımızca uygun görülürse düzeltilmekte, eğer yorum içinde link ve yönlendirme varsa bunu silmekteyiz.

Sitemizde bulunan tüm yazılar, sitemize özeldir ve hiç bir şekilde başka yazılı, görsel alanlarda direkt link ve referans ve onayımız olmadan yayınlanamaz. Bu konudaki tüm haklarımız saklıdır.

Sitemizin çeşitli alanlarında Google Inc tarafından yönlendirilen reklamlar yayınlanmaktadır.

Reklam gelirlerinden elde edilen gelir ile sitemizin Sunucu, SSL Domain, ARGE gibi çeşitli yazılımsal ve donanımsal masrafları karşılanmaktadır.

Yorumlar bölümünden veya sporbilimlerihaber@gmail.com e -posta hesabımıza sitemiz ile ilgili tüm öneri, görüş ve şikayetlerinizi göndererek yapabilirsiniz.

Teşekkür Ederiz

https://sporbilimlerihaber.com

İletişim:

sporbilimlerihaber@gmail.com

Bir cevap yazın