TVF Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı Duyurusu

Sertifika Programı

07-09 Aralık 2018 tarihleri arasında Türkiye Voleybol Federasyonu Başkent Voleybol Salonunda “Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı” yapılacaktır. Sertifika programının detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kursun Adı: “Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı”

Kurs Tarihi: 07-09 Aralık 2018

Kursun Yapılacağı Yer: Türkiye Voleybol Federasyonu Başkent Voleybol Salonu Ankara

Kurs Ücreti: 100 TL

Başvuru Tarihleri: 20 Kasım-04 Aralık 2018

Kurs Başvurusu : E-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemi

Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı

Türkiye Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitim talimatının 6.6. maddesi gereğince Minik, Midi, Küçük, Yıldız ve Genç kategorilerindeki takımlarda antrenörlük yapabilmek için, Türkiye Voleybol Federasyonunun açmış olduğu “Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı” na katılmaları ve başarılı olmaları gerekmektedir.

Sertifika Programının Tarihi

Bu nedenle 07 – 09 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda “ÇOCUK VE GENÇ ÇALIŞTIRABİLİR SERTİFİKA PROGRAMI” açılacaktır.

TVF Sertifika Programına Katılım Zorunludur

“Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı” uzun süredir açılmadığından, daha önce açılan antrenör kurslarına katılmış ve daha önce yukarıda belirtilen talimatın ilgili maddesi gereğince sertifika programına katılmayan tüm antrenörlerin açıklanan programa katılımı zorunludur.

TVF Sertifika Programına Katılmayan Antrenörlerin Sahaya Çıkış Yetkileri İptal Edilecek

Bu seminer sonunda programa katılmadıkları tespit edilen ve 2018-2019 sezonu için belgeleri vize edilen Antrenörlerin sahaya çıkış yetkileri iptal edilecektir.

Başvuru Tarihleri

“Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı”na başvurular 20 Kasım – 04 Aralık 2018 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılacaktır.

Katılım Ücreti

“Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programına”  katılım ücreti 100 TL ‘dir. E-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılan kayıt sırasında verilen e-posta adresine gönderilen referans numarası ile ödeme işlemi yapılacaktır. Ödemeler garanti Bankası subelerinden referans numarası ile Kurumsal Tahsilat şeklinde yapılacaktır.(Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610)

Muaf Olma Durumu

  • Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Bilimleri Fakültesi mezunları “Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Programı”ndan muaf tutulurlar.
  • Yükseköğretim Kurumlarının Öğretmenlik Bölümü mezunları bu uygulamadan muaf tutulurlar
  • Muaf tutulma durumlarını belgelemeyen antrenörlerin başvuruları Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kabul edilmeyecektir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın